Edukacja muzyczna

Szanowni Państwo

Jesteśmy grupą pasjonatów o wysokich kwalifikacjach i rozległych gustach muzycznych, którzy w sposób przystępny i ciekawy wprowadzą każdego w świat muzyki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nie tylko naukę gry na instrumentach w naszych placówkach czy w Państwa domu, ale także lekcje śpiewu, zajęcia umuzykalniające oraz rytmiczne dla dzieci już od 4 roku życia.

Działamy na rynku od 2013 w oparciu o wiedzę oraz umiejętności czynnych muzyków i pedagogów. System nauki oparty jest na indywidualnych lekcjach instrumentu i - w zależności od Państwa gustów i upodobań - dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań. Proponowana przez nas forma nauki jest najmniej absorbująca pod względem czasowym. Polega ona na zdobywaniu umiejętności gry na instrumencie muzycznym lub śpiewu z niezbędną i podstawową wiedzą z dziedziny muzyki w trakcie indywidualnych lekcji, które odbywają się z reguły raz w tygodniu i trwają 45 minut.

Wypożyczamy instrumenty muzyczne.

Edukacja muzyczna to umiejętność gry na konkretnym instrumencie, ale także szeroki rozwój emocjonalny z wieloma pozytywnymi skutkami, jak chociażby rozwój kreatywności, umiejętności pracy w grupie czy uwrażliwienia na piękno sztuki jak i na cały otaczający nas świat.

Zapraszamy na lekcje w Państwa szkole! 

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. KONTAKT

List dla rodziców w formacie pdf