Edukacja muzyczna

Witamy Państwa na naszej stronie. Jesteśmy grupą pasjonatów o rozległych gustach muzycznych i wysokich kwalifikacjach, którzy w sposób przystępny i ciekawy wprowadzą każdego w zaczarowany świat muzyki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nie tylko naukę gry na instrumentach w Państwa domu, w Raciborskim Ognisku Muzycznym czy w Wodzisławiu Śląskim, ale także lekcje śpiewu, zajęcia umuzykalniające oraz rytmiczne dla dzieci już od 4 roku życia.

Wypożyczamy także instrumenty muzyczne.

Działamy w oparciu o wiedzę oraz umiejętności czynnych muzyków i pedagogów. System nauki oparty jest na indywidualnych lekcjach instrumentu i w zależności od Państwa gustów i upodobań dopasowany do indywidualnych potrzeb i wymagań.

Edukacja muzyczna to umiejętność gry na konkretnym instrumencie, ale także szeroki rozwój emocjonalny z wieloma pozytywnymi skutkami, jak chociażby rozwój kreatywności, umiejętności pracy w grupie czy uwrażliwienia na piękno sztuki jak i na cały otaczający nas świat.

Zapraszamy do współpracy także szkoły, przedszkola, domy kultury oraz inne instytucje, które prowadzą umuzykalniające zajęcia grupowe z dziećmi.

Wystawiamy faktury VAT