Wesołe przednutki

Wesołe przednutki – warsztaty muzyczno-ruchowe dla nauczycieli przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej. Utwory wykorzystywane podczas szkolenia to autorskie piosenki, które można wykorzystać w ciągu całego roku szkolnego. Do każdego z utworów zostały opracowane zabawy, „pokazywanki” i tańce. Piosenki wykorzystane podczas szkolenia służą nie tylko do zabawy, ale także do nauki. 

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające jego uczestnictwo w warsztatach oraz płytę CD z wersją instrumentalną i wokalną wykorzystanych piosenek, publikację książkową z zapisem nutowym oraz opisem wszystkich tańców i choreografii a także dostęp do zaprezentowanych układów tanecznych w wersji wideo. 

Szkolenie przeznaczone jest dla:

  •        nauczycieli przedszkolnych,
  •        nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej,
  •        nauczycieli pracujących z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych,
  •        rodziców chcących wspomagać rozwój swojego dziecka,

Prowadząca szkolenie: Bożena Sitek

Czas trwania szkolenia: 4 godziny dydaktyczne

Partnerem serii szkoleń dla nauczycieli przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej "Wesołe Przednutki" jest portal www.przednutki.pl

Zapraszamy do zapoznania się z bazą piosenek edukacyjnych i okolicznościowych do wykorzystania w ciągu całego roku szkolnego. Proponowane utwory są w pełni autorskie i profesjonalnie zrealizowane. Idealnie nadają się do oprawy zajęć i przedstawień zarówno w placówkach edukacyjnych jak i w domu.