Bum bum rurkowe zabawy z Przednutką

Bum bum rurkowe zabawy z Przednutką to warsztaty muzyczno-ruchowe dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, nauczycieli pracujących z dziećmi o szczególnych potrzebach edukacyjnych, animatorów oraz rodziców chcących wspomagać rozwój swojego dziecka.

Program szkolenia obejmuje 14 autorskich piosenek, które można wykorzystać do wprowadzenia dzieci w świat zabawy z bum bum rurkami. Do każdego utworu zostały opracowane zabawy z wykorzystaniem bum bum rurek, nie tylko jako instrumentu, ale również jako rekwizytu. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zaświadczenie potwierdzające jego uczestnictwo w warsztatach oraz płytę CD z wersją instrumentalną i wokalną wykorzystanych piosenek oraz publikację książkową z opisem wszystkich zabaw.

Prowadząca szkolenie: Bożena Sitek

Czas trwania szkolenia: 4 godziny dydaktyczne

Partnerem serii szkoleń dla nauczycieli przedszkolnych i edukacji wczesnoszkolnej "Wesołe Przednutki" jest portal www.przednutki.pl

Zapraszamy do zapoznania się z bazą piosenek edukacyjnych i okolicznościowych do wykorzystania w ciągu całego roku szkolnego. Proponowane utwory są w pełni autorskie i profesjonalnie zrealizowane. Idealnie nadają się do oprawy zajęć i przedstawień zarówno w placówkach edukacyjnych jak i w domu.

Galeria zdjęćBum bum rurkowe zabawy z Przednutką"